O mně

Moje cesta k masážím a rozhodnutí skutečně žít svůj život, byla dlouhá desítky let. Od malička jsem věděla, že je mi dobře mezi lidmi a že i oni se cítí dobře v mé společnosti. Tíhla jsem k různým alternativním směrům, které se týkají zdraví těla i duše a tak v mém živote naprosto přirozeně přišel moment, kdy jsem cítila, že potřebuji změnit směr.

Velký podíl na tom má zejména úžasná lektorka z mého prvního masérského kurzu, kterým byla indická antistresová masáž hlavy a která mě svým neobyčejným přístupem, laskavostí a láskou ke své práci ovlivnila stejně jako moje učitelka z první třídy, která mě naučila ráda se učit. Tímto oběma okouzlujícím ženám moc děkuji.

Můj život se od té chvíle stal pestrobarevnou cestou poznatků, zkušeností, slepých uliček i nádherných "aha momentů", které jsou zhmotněny v každém hmatu, v každém slově i chvílích společného ticha, v každé vteřině, kterou Vám vědomě věnuji.

Mým přáním je umožnit Vám se na chvíli zastavit, odevzdat se a JEN BÝT. Poskytnout Vám bezpečný prostor pro Váš odpočinek; prostor vyplněný jemnou energií a vůněmi vzácných esencí; poskytnout Vám čas a prostor přiblížit se sami sobě a své přirozenosti; uvolnit se a nechat se prostoupit novou energií.

 

S radostnou vděčností jsem na své cestě, na které Vám mohu věnovat svoji plnou pozornost, své zkušenosti a péči prostřednictvím laskavých doteků.

Děkuji, že tu s Vámi a pro Vás mohu být.

S láskou

Pavla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace