O mně

Moje cesta k masážím byla dlouhá téměř 40 let. Od malička jsem věděla, že se ráda pohybuji mezi lidmi a že je mi mezi nimi dobře. Později jsem si uvědomila, že i oni se cítí dobře v mé společnosti. Našla jsem si tedy práci, která byla založena právě na komunikaci s lidmi. Ve svém volném čase jsem ale čím dál tím více tíhla k různým alternativním směrům, které se týkají zdraví těla i duše a naprosto přirozeně přišel moment, kdy jsem cítila, že se tímto směrem chci ubírat profesionálně.

Velký podíl na tom má zejména úžasná lektorka z mého prvního masérského kurzu, kterým byla indická antistresová masáž hlavy a která mě svým neobyčejným přístupem, laskavostí a láskou ke své práci ovlivnila stejně jako moje učitelka z první třídy, která mě naučila ráda se učit. Tímto oběma okouzlujícím ženám děkuji.

Mým přáním je vnášet Vám do všedních dní světlo, možnost na chvíli se zastavit, odpočinout si a načerpat novou energii. Ráda Vám věnuji svou plnou pozornost a péči prostřednictvím laskavých doteků.

S láskou
Vaše Pavla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace