Novinky

Novoroční jóga

14.12.2019

Srdečně Vás zvu na Novoroční lekci jógy, která se bude konat 1. 1. 2020 od 9:00 do 11:30. Součástí lekce bude i meditace a posezení s čajem, které budou doprovázet harmonické tóny rezonančního bubnu. Je pouze omezený počet míst, je tedy třeba rezervace. Těším se na Vás.

Dárkové poukazy

02.12.2019

Tradičně jako každý rok jsou pro Vás již připraveny vánoční dárkové poukazy pro ty, které máte rádi. Poukaz může být vystaven na libovolnou částku nebo konkrétní masáž dle Vašeho výběru.

Ayurvédská masáž

02.12.2019

Nabídka masáží je nově rozšířena o ayurvédskou olejovou masáž. Jedná se o celotělovou masáž v délce 120 min. včetně výběru vhodného masážního oleje (popř. esenciálních olejů) dle Vašeho konstitučního typu. Tato olejová masáž je součástí celostního přístupu, který zohledňuje jedinečnost každého člověka a harmonizací na úrovni mysli, ducha i fyzického těla nás vede ke zdraví a spokojenosti.

Jóga

25.09.2019

Od 3. 10. 2019  nově  otvírám v prostorách ABECEDY POZNÁNÍ otevřené kurzy jógy, a to každý čtvrtek od 8:30 do 9:30 a každou neděli od 17:15 do 18:20. Rezervace předem nutná. Teším se na Vás!

PF 2018

23.12.2017

Přeji Vám všem krásné Vánoce prožité v přítomnosti Vašich nejbližších. Vánoce voňavé a laskavé. Do nového roku Vám pak přeji, aby Vás v něm provázela radost a spokojenost.

Dárkové poukázky

25.11.2017

V prodeji jsou pro Vás připraveny dárkové poukazy na libovolnou masáž z mé nabídky. Pokud si nejste s výběrem masáže jisti, ráda Vám poradím a vybereme tu správnou. V případě zájmu Vám také zdarma poukázku vánočně zabalím tak, aby ji stačilo pouze na Štědrý den položit pod stromeček.

Na vzhled poukázek se můžete podívat ve fotogalerii.

Platba poukázkami

15.11.2017

Nově máte možnost platit za veškeré služby (vyjma permanentek) poukázkami UNIŠEK, UNIŠEK+, UNIŠEK+FKSP a CADHOC. Více informací k platbě poukázkami najdete v ceníku.

Manuální liftingová masáž obličeje

17.07.2017

Od července jsem se pro Vás rozhodla rozšířit nabídku o další krásnou záležitost - manuální liftingovou masáž obličeje. Jedná se o velice účinný prostředek k vyhlazení vrásek a kontur obličeje, zvýšení tonusu a výživy kůže. Pro masáž jsem vybrala arganový olej v BIO kvalitě ve spojení se směsí esenciálních olejů GOLD od BEWITu, což je směs těch nejkvalitnějších olejů s vynikajícími účinky na kvalitu pokožky, které regenerují a obnovují její mladistvý vzhled.

Krásná a příjemná záležitost nejen pro dámy!

Pro trvalý účinek doporučuji kúru 8 - 10 ošetření v intervalu 1 - 2x týdně, následně 1x za měsíc.

Esenciální oleje BEWIT

04.06.2017

Od května máte u mě ve studiu možnost nechat se okouzlit překrásnými vůněmi esenciálních olejů BEWIT a zároveň tak přirozeným způsobem podpořit své zdraví. Pro mě to byla láska na první nádech, a proto jsem se rozhodla, že se o tu radost podělím i s Vámi prostřednictvím masáží. Přijďte a nechte se unášet světem čarokrásných vůní.............

Svátek sv. Valentýna se blíží

02.02.2017

Přemýšlíte, čím byste mohli potěšit svého partnera nebo partnerku na sv. Valentýna? Dárek ve formě relaxační masáže by mohl být právě tím příjemným překvapením. Dárkovou poukázku je možné zakoupit na jakýkoliv druh masáže. Poukázku Vám k této příležitosti ráda také dárkově zabalím.

Nově otevřené masážní a relaxační studio

20.01.2017

Od 1. února 2017 Vás ráda přivítám ve svém nově otevřeném masážním a relaxačním studiu, kdy bude připraveno k plnému provozu. Objednávat se můžete již nyní. Těším se na setkání s Vámi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace